DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneRNF14FTC261K
RNF14FTC261K Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
RNF14FTC261K
Mfr# RNF14FTC261K
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 261K OHM 1% 1/4W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Stackpole Electronics Inc RNF14FTC261K
Arkusze danych 1.RNF14FTC261K.pdf
  2.RNF14FTC261K.pdf
  3.RNF14FTC261K.pdf
  4.RNF14FTC261K.pdf
  5.RNF14FTC261K.pdf
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number RNF14FTC261K
Producent Stackpole Electronics, Inc.
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Rozmiar osłony - Insert Axial
Typ referencyjny Flame Retardant Coating, Safety
oceny RNF
P @ Częstotliwość 2
Rodzaj wtyczki ±50ppm/°C
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce ±1%
Pojemność wejściowa 261 kOhms
Histereza Axial
Obecny - Modulacja 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Kontakt z końcówką Metal Film
Kolor - Ulepszony -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) -
Dostępne Zakres częstotliwości 0.25W, 1/4W