DomProduktyRezystoryChip Resistor - mocowanie powierzchniRNCF2512BTC1K02
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
RNCF2512BTC1K02
Mfr# RNCF2512BTC1K02
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.02K OHM 0.1% 3/4W 2512
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Stackpole Electronics Inc RNCF2512BTC1K02
Arkusze danych 1.RNCF2512BTC1K02.pdf
  2.RNCF2512BTC1K02.pdf
  3.RNCF2512BTC1K02.pdf
  4.RNCF2512BTC1K02.pdf
  5.RNCF2512BTC1K02.pdf
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number RNCF2512BTC1K02
Producent Stackpole Electronics, Inc.
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Rozmiar osłony - Insert 2512 (6432 Metric)
Typ referencyjny Automotive AEC-Q200
oceny RNCF
P @ Częstotliwość 2
Rodzaj wtyczki ±50ppm/°C
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce ±0.1%
Pojemność wejściowa 1.02 kOhms
Histereza 2512
Obecny - Modulacja 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Kontakt z końcówką Thin Film
Kolor - Ulepszony -55°C ~ 155°C
Kolor - Czapka AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Dostępne Zakres częstotliwości 0.75W, 3/4W