DomProduktyKryształy, oscylatory, rezonatoryProgramowalne oscylatorySIT9005ACT2D-33EH
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
SIT9005ACT2D-33EH
Mfr# SIT9005ACT2D-33EH
Mfr. SiTime
Opis OSC MEMS
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Więcej informacji Więcej o SiTime SIT9005ACT2D-33EH
Arkusze danych SIT9005ACT2D-33EH.pdf
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number SIT9005ACT2D-33EH
Producent SiTime
Opis OSC MEMS
Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - Reverse patowa (typ) 6.5mA
Napięcie - Obciążenie -
Przedstawiamy Area ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Przełącznik LVCMOS
Rozmiar / Wymiar SSXO
Rozmiar osłony - Insert 4-SMD, No Lead
oceny SIT9005
P @ Vr, F 0.030" (0.76mm)
Materiał sondy -2.1%, Down Spread
Zespół Hole Size 6.5mA
Liczba kontaktów Enable/Disable
Poziom czułości na wilgoć (MSL) SiTIME
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1
Rtęć 1 (Unlimited)
Numer części producenta SIT9005ACT2D-33EH-ND
Zakres wilgotności MEMS
Flex Strength Active
Dupleks Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Średnica - Barrel ID 1MHz ~ 141MHz
Współczynnik bieżącej płynności 3.3V
Obecny - Modulacja 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Kolor - Ulepszony -20°C ~ 70°C