DomProduktyOchrona obwoduTVS - DiodySMB15F6.0A
SMB15F6.0A Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
SMB15F6.0A
Mfr# SMB15F6.0A
Mfr. STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 6VWM 13.7VC SMBFLAT
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o STMicroelectronics SMB15F6.0A
Arkusze danych SMB15F6.0A.pdf
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number SMB15F6.0A
Producent STMicroelectronics
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych SMB15F6.0A.pdf
Napięcie - Test 6V (Max)
dostarczane treści 13.7V
Rozmiar / Wymiar Zener
Rozmiar osłony - Insert DO-221AA, SMB Flat Leads
Opornik - Emiter bazowa (R2) (Ohm) General Purpose
oceny SMB15F
Ilość Pozycje Loaded -
Typ obciążenia 6.7V
Długość - powyżej kołnierza 730A (8/20µs)
Histereza SMBflat
Wydajność - dBA No
Kolor - Ulepszony -55°C ~ 175°C (TJ)
Klasa 1
Kąt Rzut 1500W (1.5kW)