DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczneLGU2P102MELC
LGU2P102MELC Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
LGU2P102MELC
Mfr# LGU2P102MELC
Mfr. Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Nichicon LGU2P102MELC
Arkusze danych LGU2P102MELC.pdf
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number LGU2P102MELC
Producent Nichicon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - Wejście -
Przełącznik Travel 3000 Hrs @ 105°C
Rozmiar osłony - Insert Radial, Can - Snap-In
Rozstaw rzędów - łączenie 1000 µF
Opornik - Emiter bazowa (R2) (Ohm) General Purpose
oceny LGU
Programowalny Rodzaj Polar
Programowalne Flagi Pomoc 220 V
Pitch - Złącze -
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce ±20%
Ślad stopy 0.394" (10.00mm)
Obecny - Uruchomienie 3.6 A @ 50 kHz
Obecny - Modulacja 1.378" Dia (35.00mm)
Formularz kontaktowy 2.4 A @ 120 Hz
Kolor - Ulepszony -40°C ~ 105°C
Kolor - Czapka -
CMRR, PSRR (Typ) 1.378" (35.00mm)