DomProduktyOchrona obwoduTVS - DiodySMBF22A-TP
SMBF22A-TP Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
SMBF22A-TP
Mfr# SMBF22A-TP
Mfr. Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMBF
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o MCC (Micro Commercial Components) SMBF22A-TP
Arkusze danych
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number SMBF22A-TP
Producent Micro Commercial Components (MCC)
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych
Napięcie - Test 22V
dostarczane treści 35.5V
Standardowy prąd ładowania -
Rozmiar / Wymiar Zener
Rozmiar osłony - Insert DO-221AA, SMB Flat Leads
Opornik - Emiter bazowa (R2) (Ohm) General Purpose
oceny -
Ilość Pozycje Loaded -
Typ obciążenia 24.4V
Długość - powyżej kołnierza 16.9A
Histereza SMBF
Wydajność - dBA No
Kolor - Ulepszony -55°C ~ 150°C (TJ)
Klasa 1
Rezonator bazowy -
Kąt Rzut 600W