DomProduktyRezystoryChip Resistor - mocowanie powierzchniCR0214R0F
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
CR0214R0F
Mfr# CR0214R0F
Mfr. Meritek
Opis RES SMD 14 OHM 1% 3/4W 2010
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Meritek CR0214R0F
Arkusze danych
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number CR0214R0F
Producent Meritek
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych
Rozmiar osłony - Insert 2010 (5025 Metric)
Typ referencyjny -
P @ Częstotliwość 2
Rodzaj wtyczki ±100ppm/°C
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce ±1%
Pojemność wejściowa 14 Ohms
Histereza -
Obecny - Modulacja 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Kontakt z końcówką Thick Film
Kolor - Ulepszony -55°C ~ 155°C
Kolor - Czapka -
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Dostępne Zakres częstotliwości 0.75W, 3/4W