MUX36S08IRUMR Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
MUX36S08IRUMR
Mfr# MUX36S08IRUMR
Mfr. N/A
Opis IC MUX 8:1 170OHM 16WQFN
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o N/A MUX36S08IRUMR
Arkusze danych MUX36S08IRUMR.pdf
Poproś o wycenę
  • Na stanie:2975 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number MUX36S08IRUMR
Producent N/A
Opis IC MUX 8:1 170OHM 16WQFN
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 2975 pcs
Napięcie zasilania - Wewnętrzne 0.3pC
Tytuł 8:1
synchroniczny prostownik 136ns, 75ns
Rozmiar osłony - Insert 16-WQFN Exposed Pad
retransmisji Capability 10V ~ 36V
oceny -
Pressure Type -96dB @ 1MHz
Strata mocy Rise @ Temperatura 40pA
Typ silnika - AC, DC ±5V ~ 18V
Kolor klucza 170Ohm
Histereza 16-WQFN (4x4)
Częstotliwość - wyjście 3 -
Wydajność 2.4pF, 7.5pF
Przyłącze sterujące umieszczone z boku -
Kolor - Ulepszony -40°C ~ 125°C