DomProduktyPrzełącznikiPrzełączniki przyciskówLBW6GL-M1T24VG
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
LBW6GL-M1T24VG
Mfr# LBW6GL-M1T24VG
Mfr. IDEC
Opis LBW FLUSH ILLD PB MOME. GREEN
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o IDEC LBW6GL-M1T24VG
Arkusze danych
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number LBW6GL-M1T24VG
Producent IDEC
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych
Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral) PC Pin
Napięcie - Wejście (Min) DPDT
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 30 V
Zakończenie 50,000 Cycles
Rozmiar / Wymiar Standard, Illuminated
Typ referencyjny -
oceny LBW
R @ 25 ° C Circular - 22.30mm Dia
Wydajność LED, Green
Ilość wzór 2,000,000 Cycles
Życie operacyjne IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Ilość silników Round, Button, Full Guard
LED Forward Current On-Mom
Prąd bezczynny, Typ @ 25 ° C 24 VAC/DC
Uchwyt bezpieczników, szuflada Clear
Reportaż z kołnierzem No Marking
Kolor - Ulepszony -25°C ~ 55°C
Ramię 125 V