DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneFWFU1W240RJ
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
FWFU1W240RJ
Mfr# FWFU1W240RJ
Mfr. TE Connectivity Passive Product
Opis FWFU 1W 240R 5%
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o TE Connectivity Passive Product FWFU1W240RJ
Arkusze danych
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number FWFU1W240RJ
Producent TE Connectivity Passive Product
Opis FWFU 1W 240R 5%
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych
Rozmiar osłony - Insert Axial
Typ referencyjny Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
P @ Częstotliwość 2
Rodzaj wtyczki ±300ppm/°C
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce ±5%
Pojemność wejściowa 240 Ohms
Histereza Axial
Obecny - Modulacja 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Kontakt z końcówką Wirewound
Kolor - Ulepszony -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) -
Dostępne Zakres częstotliwości 1W