DomProduktyRezystoryRezystory podwoziaBDSA1K1R2K
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
BDSA1K1R2K
Mfr# BDSA1K1R2K
Mfr. TE Connectivity Passive Product
Opis BDS A 1000W 1R2 10%
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o TE Connectivity Passive Product BDSA1K1R2K
Arkusze danych
Poproś o wycenę
  • Na stanie:0 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number BDSA1K1R2K
Producent TE Connectivity Passive Product
Opis BDS A 1000W 1R2 10%
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych
Standardowy prąd ładowania -
Rozmiar osłony - Insert Box
Wstążka szerokość #10-32 Threaded
Typ referencyjny RF, High Frequency
Port Rozmiar Flanges
Rodzaj wtyczki ±200ppm/°C
Lumenów / wat @ Prąd - Test Epoxy Coated
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce ±10%
Pojemność wejściowa 1.2 Ohms
Obecny - Modulacja 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm)
Kontakt z końcówką Thick Film
Kolor - Ulepszony -55°C ~ 85°C
CMRR, PSRR (Typ) 1.548" (39.31mm)
Dostępne Zakres częstotliwości 1000W