DomProduktyKryształy, oscylatory, rezonatoryOscylatory3QHTF57-48.000-OE
3QHTF57-48.000-OE Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
3QHTF57-48.000-OE
Mfr# 3QHTF57-48.000-OE
Mfr. Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Opis 48.0 MHz XO 3.3V 7.0X5.0 MM OE
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 3QHTF57-48.000-OE
Arkusze danych
Poproś o wycenę
  • Na stanie:250 pcs
  • Na zamówienie:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Wielokrotności:1 pcs
  • Czas realizacji fabryki::Call
Opis
Użyj poniższego formularza, aby złożyć wniosek o wycenę
*Ilość
*Nr części
*E-mail
*Nazwa Kontaktu
*Telefon
*Firma
Wiadomość
Parametr produktu
Part Number 3QHTF57-48.000-OE
Producent Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 250 pcs
Arkusze danych
Szerokość - Aktywny 48 MHz
Przedstawiamy Area ±50ppm
Przełącznik LVCMOS
Rozmiar / Wymiar XO (Standard)
Rozmiar osłony - Insert 4-SMD, No Lead
Materiał sondy -
Zespół Hole Size 23mA
Liczba kontaktów Enable/Disable
Histereza -
Zakres wilgotności Crystal
Współczynnik bieżącej płynności 3.3V
Obecny - Modulacja 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Kolor - Ulepszony -40°C ~ 85°C